Firmám a organizáciám


Podporíme Vaše ciele

Hľadáte to správne miesto, kde by ste usporiadali školenie, obchodnú prezentáciu či outdoorový tréning pre Vašich zamestnancov? Našli ste to.
Kontaktujte nás, prosím.

Chcete si uctiť svojich obchodných partnerov, usporiadať pre zamestnancov večierok (husacina, kapustnica) alebo získať klientov na svoju stranu?
Podporíme Vás.

Školenia, ubytovanie, posedenie, catering

Poskytujeme dve miestnosti na školenie či prezentácie, kde je možné usporiadať sedenie do podoby hniezd, kinosedenia, T, U, L tvarov. K dispozícii je širokouhlý 107cm LCD televízor i priestor pre premietanie dataprojektorom a 34 alebo 12 miest v oddelených priestoroch. Prečo neskúsite prezentáciu na letnej terase? Je tam ďalších 36 miest.
Zabezpečíme pre Vás pokojné prostredie (možnosť uzatvorenia penziónu pre verejnosť), catering i ubytovanie. V prípade záujmu zabezpečíme celý outdoorový program v spolupráci s našimi partnermi.

Dlhodobé ubytovanie

Alebo budete dlhšie obdobie dochádzať za prácou v blízkom okolí? Ušetrite svoj čas, náklady a námahu a ubytujte sa u nás za výhodných dlhodobých podmienok a to zo stravou či bez. Opýtajte sa na detaily!

Ubytujeme aj vašich miláčikov (s kolesami)


Parkovanie pre 12 osobných automobilov je v objekte.
Kontaktujte nás, prosím.

Rýchle informácie