Reštaurácia a bar


Ocenená kvalita našej reštaurácie


obrazok restauracia hviezda
Potvrdením vysokej kvality a gastronomického štandardu reštaurácie Penziónu Tempo Tatry je získanie Liptovskej Hviezdy, ocenenia oblastnej organizácie cestovného ruchu REGION LIPTOV.

Bude Vám chutiť a bude sa Vám to páčiť

Naše služby sme rozšírili o možnosť stráviť príjemné chvíle pri chutnom jedle,  občerstviť sa z bohatej ponuky baru a sledovať športové prenosy na širokouhlej obrazovke v reštaurácii.
Ako ubytovaní hostia si môžete vybrať z ponuky stravovania formou “bed and breakfast” (raňajky podľa vášho výberu), polpenzie (raňajky a bohatá večera) alebo plnej penzie, pričom všetky jedlá si môžete vybrať z bohatého menu. Pripravíme Vám výdatné domácke jedlá prevážne liptovských chutí a receptúr.
Bar a reštaurácia

Reštaurácia pre všetkých

Ak nie ste ubytovaní, nevadí (aj keď skúsiť by ste to mali). Ponúkneme Vám široký výber jedál na objednávku, bohatý sortiment nealkoholických i alkoholických nápojov, ale aj kvalitné víno či špičkové české pivo Bernard. Vedeli ste, že ponúkajú aj ovocné príchute?

Promócia, prijímanie či kar?

Zorganizujeme pre Vás vkusné posedenie pri Vašich rodinných oslavách, jubileách, promóciách, svadbách i karoch. Poskytnite svojim deťom priestor na nevšednú oslavu narodenín! Zabezpečíme pre Vás jedlo i nápoje, obsluhu i program.
V týchto slávnostných okamihoch garantujeme Vaše súkromie a reštauráciu uzatvoríme celú iba pre Vás alebo Vám poskytneme samostatný salónik.

Kvalitné gastro technológie

Špičkovo zariadená profesionálna kuchyňa a kvalitný a skúsený personál sú zárukou Vašej spokojnosti i podmienkou poskytovanej kvality.

Usadíme aj vašich miláčikov (s kolesami)

Parkovanie pre 12 osobných automobilov je v objekte zadarmo.

Rýchle informácie