Kvalitné ubytovanie


Ubytovanie na súkromí

Ponúkame Vám ubytovanie na súkromí v dvoch objektoch, ktoré spĺňajú vysoké požiadavky na kvalitné domácke prostredie. Prezrite si fotografie v galérii, prosím, jeden obrázok Vám napovie viac ako zopár slov z tohto webu.

Možnosť výberu, istota kvality

Úplne nový penzión, ktorý bol špeciálne navrhnutý pre ubytovanie na súkromí, pozostáva zo 4 apartmánov a ďalších 2 izieb. Všetky izby v penzióne sú dvojposteľové a samozrejmosťou je vlastné sociálne zariadenie (WC, sprcha). Oddych Vám spríjemní aj TV a chladnička priamo na každej izbe. Unikátny výhľad z jeho okien na Západné Tatry Vám vyrazí dych.
Kúpelka na izbe

Zrekonštruovaný rodinný dom, ktorý už mnohí naši klienti poznajú, poskytuje jeden podkrovný apartmán s dvomi trojposteľovými izbami a dvomi dvojposteľovými izbami, ktorý je vhodný pre viacpočetné rodiny. Na prízemí sú pre Vás pripravené ďalšie tri luxusne a štýlovo vybavené dvojposteľové izby.

Vysoký štandard vybavenia - vlastné WC, sprchu, TV, chladničku - spĺňajú aj tieto izby.


S jedlom (i bez) rastie chuť

Využite reštauračné služby poskytované našim penziónom alebo sa obslúžte sami v dvoch kompletne vybavených kuchyniach, ktoré zároveň slúžia ako jedálne. Zároveň tu môžete stráviť spoločný čas s rodinou pri spoločenských hrách, knihách, elektronických šípkach a ďalších kratochvíľach.

Ubytujeme aj vašich miláčikov (s kolesami)

Parkovanie pre 12 osobných automobilov je v objekte a v cene.

Rýchle informácie