Wellness, príroda a zdravie


Načerpajte energiu, budete si to pamätať

Wellness v našom penzióne sa rozrástlo, aby Vám poskytlo viac oddychu, zážitkov i energie.
Pribudla dvojmiestna INFRASAUNA. Najmodernejší balnea produkt s carbonovými žiaričmi s vysokou účinnosťou, nastaviteľnou teplotou i intenzitou, so zabudovaným CD prehrávačom Vám určite spríjemní pohodové chvíle po náročnom turistickom dni.
Jakuzzy a infrasauna

Wellnes centrum Penzíónu Tempo Tatry ponúka:

• 6-miestnu rodinnú jacuzzi pre dospelých i deti
• 2-miestnu infrasaunu
• 8-miestnu fínsku saunu
• mini fitness

Príďte a vyskúšajte! Skutočne je tu všetko pre celú rodinu.

Miliónová poloha

Penzión TEMPO TATRY je situovaný na okraji obce Pribylina, ktorá leží uprostred Liptovskej kotliny a je obklopená tromi horstvami. Z juhu ju chránia Nízke Tatry, na západe sa tiahnu Západné Tatry a na severovýchode sa týčia Vysoké Tatry.

Jedinečná poloha medzi najkrajšími horskými masívmi Slovenska činí Pribylinu výnimočným východiskovým bodom pre návštevu všetkých troch Tatier. Počas celého roku máte možnosť absolvovať prekrásne relaxačné aj vysokohorské túry do priľahlých horských masívov a dolín s množstvom jaskýň, jazier, bystrín, vodopádov, plies, termálnych kúpalísk, pričom nezriedka spozorujete jedinečné exempláre tatranskej flóry a fauny.

Aktivity v okolí Penziónu Tempo Tatry

V zime využite ponúkané aktivity zjazdového či bežeckého lyžovania v dvoch najväčších lyžiarskych strediskách - Štrbské pleso a Jasná a v okolitých lyžiarskych strediskách - Liptovský Ján, Liptovská Porúbka, Čertovica, Opalisko Závažná Poruba, Podbanské a Račková dolina.

V priebehu celého roku navštívte Múzeum Liptovskej dediny v Pribyline, neďaleké aquaparky Tatralandia v Liptovskom Trnovci a Aquacity Poprad.

Máte záujem o adrenalínové športy? Blízku rieku Belá netreba priaznivcom raftingu predstavovať. A skúsili ste už paragliding či bunjee jumping? Od nás je to na dosah.

Hlavne RELAX

Najlepšie na tom všetkom je, že keď sa vrátite naspäť, pookrejte v novej jacuzzi, v horúcej fínskej saune či novučičkej infrasaune a nemusíte pri tom cestovať do Japonska ani Fínska.

Rýchle informácie